Utorok 22.01.2019
Dnes má meniny 
Zora
-7°C Bratislava
01.11.2018 11:55

Kultúrny dom v Liptovskej Ondrašovej má vynovenú sálu


Ilustračná snímka, zdroj: liptovska-ondrasova


Kultúrny dom v liptovskomikulášskej mestskej časti Liptovská Ondrašová, ktorý tamojší obyvatelia využívajú na rôzne kultúrno-spoločenské aktivity, má kompletne zrekonštruovanú sálu. Renovačné práce v interiéri sa skončili minulý týždeň po tom, čo boli zrealizované rekonštrukcia a obklad sokla.


Liptovskomikulášska hovorkyňa Viktória Čapčíková informovala, že cieľom renovačných prác bolo zlepšiť celkový estetický dojem v sále kultúrneho domu. „Za ostatné roky sme obnovili podlahu, namontovali nový strop či LED osvetlenie. Zrekonštruovali sme aj tamojšie sociálne zariadenia,“ priblížila.       

Stavebný ruch je momentálne aj v sále kultúrneho domu v mestskej časti Demänová, kde rekonštruujú ústredné vykurovanie. „Oprava spočíva v celkovej výmene rozvodov ústredného vykurovania, vo výmene radiátorov, v montáži novej elektroinštalácie a úsporného kondenzačného plynového kotla,“ uviedla hovorkyňa s tým, že ukončenie prác je naplánované na posledný októbrový deň.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
15.04.2016
Dom ľudového bývania v Šali pripravil výstavu prác M. Dankovej a P. Súdorovej
Košíky z prútia a pedigu, drevorezbu, úžitkové i dekoračné predmety zhotovené z drôtu a keramiky predstaví výstava Univerzita tretieho veku – remeslá v priestoroch Domu ľudového bývania v Šali.
viac
30.01.2017
Poruba získala eurofondy na rekonštrukciu Obecného úradu
Budovu Obecného úradu v Porube v okrese Prievidza, kde sídli aj dom kultúry, čaká rekonštrukcia s cieľom zníženia jej energetickej náročnosti.
viac
12.06.2017
Šaľa rozbieha výstavbu troch bytových domov so 150 bytmi
Mesto Šaľa pripravuje výstavbu troch bytových domov. Súkromná spoločnosť, ktorá byty postaví, začala s prípravou a vyrovnávaním terénu a jeho čistením od náletových drevín.
viac
13.03.2018
Dom ľudového bývania ponúkne inšpiráciu na veľkonočnú výzdobu
Inšpiráciu na veľkonočnú výzdobu ponúkne návštevníkom Domu ľudového bývania v Šali podujatie Veľká noc v domčeku. Výstavu kraslíc doplnia ukážky zdobenia kraslíc rôznymi technikami či ukážky pletenia korbáčov. Podujatie sa uskutoční 27. a 28. marca.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.66 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.77 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.58 %