Pondelok 19.11.2018
Dnes má meniny 
Alžbeta
3°C Bratislava
01.11.2018 11:55

Kultúrny dom v Liptovskej Ondrašovej má vynovenú sálu


Ilustračná snímka, zdroj: liptovska-ondrasova


Kultúrny dom v liptovskomikulášskej mestskej časti Liptovská Ondrašová, ktorý tamojší obyvatelia využívajú na rôzne kultúrno-spoločenské aktivity, má kompletne zrekonštruovanú sálu. Renovačné práce v interiéri sa skončili minulý týždeň po tom, čo boli zrealizované rekonštrukcia a obklad sokla.


Liptovskomikulášska hovorkyňa Viktória Čapčíková informovala, že cieľom renovačných prác bolo zlepšiť celkový estetický dojem v sále kultúrneho domu. „Za ostatné roky sme obnovili podlahu, namontovali nový strop či LED osvetlenie. Zrekonštruovali sme aj tamojšie sociálne zariadenia,“ priblížila.       

Stavebný ruch je momentálne aj v sále kultúrneho domu v mestskej časti Demänová, kde rekonštruujú ústredné vykurovanie. „Oprava spočíva v celkovej výmene rozvodov ústredného vykurovania, vo výmene radiátorov, v montáži novej elektroinštalácie a úsporného kondenzačného plynového kotla,“ uviedla hovorkyňa s tým, že ukončenie prác je naplánované na posledný októbrový deň.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
15.04.2016
Dom ľudového bývania v Šali pripravil výstavu prác M. Dankovej a P. Súdorovej
Košíky z prútia a pedigu, drevorezbu, úžitkové i dekoračné predmety zhotovené z drôtu a keramiky predstaví výstava Univerzita tretieho veku – remeslá v priestoroch Domu ľudového bývania v Šali.
viac
15.12.2016
Mestskí poslanci schválili zákon roka, ráta s úverom na Dom kultúry
Vyrovnaný, ambiciózny čo do rozvoja mesta a orientovaný na získanie zdrojov z Európskych štrukturálnych a investičných fondov, taký je zákon roka mesta Banská Bystrica na rok 2017, ktorý 13. decembra jednomyseľne schválili poslanci mestského zastupiteľstva (MsZ).
viac
12.06.2017
Šaľa rozbieha výstavbu troch bytových domov so 150 bytmi
Mesto Šaľa pripravuje výstavbu troch bytových domov. Súkromná spoločnosť, ktorá byty postaví, začala s prípravou a vyrovnávaním terénu a jeho čistením od náletových drevín.
viac
13.03.2018
Dom ľudového bývania ponúkne inšpiráciu na veľkonočnú výzdobu
Inšpiráciu na veľkonočnú výzdobu ponúkne návštevníkom Domu ľudového bývania v Šali podujatie Veľká noc v domčeku. Výstavu kraslíc doplnia ukážky zdobenia kraslíc rôznymi technikami či ukážky pletenia korbáčov. Podujatie sa uskutoční 27. a 28. marca.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.68 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.72 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.59 %