Streda 20.02.2019
Dnes má meniny 
Lívia
8°C Bratislava
11.02.2019 01:55

Od 4. marca si obyvatelia doklady vybavia v nových priestoroch


Nové priestory KAMO centra, ktoré sa nachádza v priestoroch budovy Okresného riaditeľstva PZ v Žiari nad Hronom. FOTO TASR - KR PZ Banská Bystrica.


Od 4. marca si obyvatelia Žiaru nad Hronom vybavia doklady v nových priestoroch KAMO centra, ktoré sa nachádza v priestoroch budovy Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Žiari nad Hronom.


Petra Kováčiková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici, informovala, že sťahovanie oddelenia dokladov, oddelenia bezpečnosti cestnej premávky a dopravných evidencií Okresného dopravného inšpektorátu do týchto nových priestorov bude prebiehať v dňoch 28. februára a 1. marca.       

"Z uvedeného dôvodu nebudú mať spomínané oddelenia v týchto dňoch z technických príčin stránkové hodiny," podotkla policajná hovorkyňa.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
20.10.2017
Nové priestory klientskeho centra MV SR poskytnú komplexné vybavenie občanov
V záujme skvalitnenia poskytovaných služieb a komplexného vybavenia občanov na jednom mieste oznamuje mesto Žilina, že dve pracoviská Mestského úradu v Žiline budú od 30. októbra 2017 presťahované do priestorov budovy Europalace Žilina, Vysokoškolákov 8556/33, Žilina.
viac
20.03.2018
V Mestskom sade v Žiari nad Hronom chystajú ovocinársky kurz
V Mestskom sade, ktorý v žiarskom Parku Štefana Moysesa vysadili na jeseň minulého roka, chystajú prvé podujatie. Pre všetkých pestovateľov a záhradkárov prichystalo mesto v sobotu 24. marca praktický ovocinársky kurz.
viac
21.05.2018
Dažďovú vodu z mestských objektov chcú zachytávať a využívať
V Žiari nad Hronom chcú zachytávať a ďalej využívať dažďovú vodu z mestských objektov. Na projekt by chcela samospráva získať prostriedky z eurofondov, aktuálne pripravuje projektovú dokumentáciu, za ktorú podľa zverejnených dokumentov zaplatí 17.880 eur.
viac
27.12.2018
Za vývoz komunálneho odpadu si obyvatelia v budúcom roku priplatia
Za odvoz komunálneho odpadu si obyvatelia Žiaru nad Hronom v budúcom roku priplatia. Žiarski poslanci odsúhlasili 22-percentné navýšenie poplatku za zmesový komunálny odpad.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.94 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.80 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.25 %