Nedeľa 18.08.2019
Dnes má meniny 
Elena, Helena
°C
11.02.2019 01:55

Od 4. marca si obyvatelia doklady vybavia v nových priestoroch


Nové priestory KAMO centra, ktoré sa nachádza v priestoroch budovy Okresného riaditeľstva PZ v Žiari nad Hronom. FOTO TASR - KR PZ Banská Bystrica.


Od 4. marca si obyvatelia Žiaru nad Hronom vybavia doklady v nových priestoroch KAMO centra, ktoré sa nachádza v priestoroch budovy Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Žiari nad Hronom.


Petra Kováčiková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici, informovala, že sťahovanie oddelenia dokladov, oddelenia bezpečnosti cestnej premávky a dopravných evidencií Okresného dopravného inšpektorátu do týchto nových priestorov bude prebiehať v dňoch 28. februára a 1. marca.       

"Z uvedeného dôvodu nebudú mať spomínané oddelenia v týchto dňoch z technických príčin stránkové hodiny," podotkla policajná hovorkyňa.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
04.04.2018
Samospráva hľadá firmu, ktorá vybuduje cyklochodník naprieč mestom
Žiarska samospráva hľadá firmu, ktorá vybuduje 3,7 kilometra dlhý cyklochodník spájajúci mesto s priemyselným parkom. Zákazku v predpokladanej hodnote takmer 497-tis. eur bez DPH obstaráva mesto prostredníctvom elektronického systému Josephine.
viac
07.05.2018
Okrúhle výročie vzniku 1.ČSR chce Žiar nad Hronom osláviť i s partnerským mestom
Žiarska samospráva plánuje veľké oslavy 100. výročia vzniku 1. Československej republiky. Poslanci na ostatnom rokovaní mestského zastupiteľstva schválili na tento účel 10-tis. eur.
viac
22.12.2018
Primátorský punč pomôže občianskemu združeniu Okáčik
Námestím Matice slovenskej v Žiari nad Hronom v stredu po celý deň rozvoniaval vianočný punč. Pod patronátom primátora Petra Antala tu od predpoludnia prebiehal charitatívny predaj obľúbeného zimného nápoja.
viac
06.05.2019
Na požiadavku dôchodcov spravia v meste petangové ihrisko
Žiarski seniori chcú svoj voľný čas tráviť aktívne, a tak sa miestna samospráva rozhodla, že im v centre mesta vybuduje petangové ihrisko.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.46 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.75 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.80 %