Nedeľa 18.08.2019
Dnes má meniny 
Elena, Helena
°C
07.02.2019 10:07

Stáž v Kancelárii BSK v Bruseli aj tento rok


Snímka zdroj: (bsk).


Bratislavský samosprávny kraj ponúka opäť možnosť absolvovať stáž v Kancelárii Bratislavského samosprávneho kraja v Bruseli a získať jedinečnú pracovnú skúsenosť v slovenskej inštitúcii pôsobiacej v zahraničí.


Od roku 2012 do konca roku 2018 absolvovalo stáž v Kancelárii BSK v Bruseli 34 študentov. Prihlásiť sa môžete do 22 februára 2019.

Stáž v Bruseli v Kancelárii Bratislavského samosprávneho kraja je určená iba pre študentov vysokých škôl. Minimálna dĺžka stáže je 3 mesiace, avšak uprednostnení budú stážisti na obdobie 6 mesiacov. Stáž je bezplatná zo strany BSK, s možnosťou získať financovanie cez grantový program Erasmus stáže. Termín nástupu na stáž je od apríla 2019.

„Je to skvelá príležitosť. Počas stáže sa veľa naučia o fungovaní verejnej správy aj o aktivitách Bratislavského kraja v Bruseli, získajú skúsenosť s organizáciou odborných a kultúrno-spoločenských podujatí, oboznámia sa s fungovaním európskych inštitúcií ako napríklad Európsky výbor regiónov a môžu sa zúčastniť konferencií a seminárov relevantných pre BSK,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

V prípade záujmu o stáž pošlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: dominika.forgacova@region-bsk.sk. Termín prihlásenia je do 22 februára 2019. V motivačnom liste uveďte preferovanú dĺžku stáže.

Viac informácií nájdete na: http://www.bratislavaregion.eu/sk/stranka/18/zahranicna-staz

Autor: (bsk)


komentáre
SHOW ALL
podobné
07.11.2016
Žiaci župných škôl navaria v Bruseli
Týždeň slovenskej kuchyne, ktorý sa začína dnešným dňom v Bruseli, ako súčasť oficiálnych aktivít pod záštitou Predsedníctva SR v Rade EÚ, predstaví zamestnancom európskych inštitúcií slovenské jedlá v podaní žiakov bratislavských župných škôl.
viac
13.02.2017
Hlavné mesto sa bude ako zamestnávateľ prezentovať na veľtrhu práce
Hlavné mesto SR Bratislava bude tento rok prvýkrát vystavovateľom na najväčšom veľtrhu práce Profesia days 2017. Hľadať bude najmä šikovných študentov, ktorým ponúkne stáž na piatich odborných oddeleniach Magistrátu hlavného mesta, ale odprezentuje aj aktuálne voľné pracovné pozície.
viac
14.02.2017
Divadlo o Natálke pokračuje ďalej
Tvorcovia predstavenia o extrémizme Natálka sa v pondelok (13. 2.) opäť stretli v školskej triede a to na bratislavskom gymnáziu na Pankúchovej ulici, aby žiakov oboznámili so skutočným príbehom popáleného dievčatka.
viac
20.07.2017
Súťaž na vybudovanie Family parku v Bratislave je spustená
Unikátny projekt Family parku naberá reálne kontúry. Záujemcovia o tridsaťročný prenájom a prevádzku „Family parku“ na rozlohe deviatich hektárov majú možnosť predkladať svoje ponuky do 7. septembra.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.46 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.75 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.80 %