Utorok 23.04.2019
Dnes má meniny 
Vojtech
°C
07.02.2019 10:07

Stáž v Kancelárii BSK v Bruseli aj tento rok


Snímka zdroj: (bsk).


Bratislavský samosprávny kraj ponúka opäť možnosť absolvovať stáž v Kancelárii Bratislavského samosprávneho kraja v Bruseli a získať jedinečnú pracovnú skúsenosť v slovenskej inštitúcii pôsobiacej v zahraničí.


Od roku 2012 do konca roku 2018 absolvovalo stáž v Kancelárii BSK v Bruseli 34 študentov. Prihlásiť sa môžete do 22 februára 2019.

Stáž v Bruseli v Kancelárii Bratislavského samosprávneho kraja je určená iba pre študentov vysokých škôl. Minimálna dĺžka stáže je 3 mesiace, avšak uprednostnení budú stážisti na obdobie 6 mesiacov. Stáž je bezplatná zo strany BSK, s možnosťou získať financovanie cez grantový program Erasmus stáže. Termín nástupu na stáž je od apríla 2019.

„Je to skvelá príležitosť. Počas stáže sa veľa naučia o fungovaní verejnej správy aj o aktivitách Bratislavského kraja v Bruseli, získajú skúsenosť s organizáciou odborných a kultúrno-spoločenských podujatí, oboznámia sa s fungovaním európskych inštitúcií ako napríklad Európsky výbor regiónov a môžu sa zúčastniť konferencií a seminárov relevantných pre BSK,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

V prípade záujmu o stáž pošlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: dominika.forgacova@region-bsk.sk. Termín prihlásenia je do 22 februára 2019. V motivačnom liste uveďte preferovanú dĺžku stáže.

Viac informácií nájdete na: http://www.bratislavaregion.eu/sk/stranka/18/zahranicna-staz

Autor: (bsk)


komentáre
SHOW ALL
podobné
07.11.2016
Žiaci župných škôl navaria v Bruseli
Týždeň slovenskej kuchyne, ktorý sa začína dnešným dňom v Bruseli, ako súčasť oficiálnych aktivít pod záštitou Predsedníctva SR v Rade EÚ, predstaví zamestnancom európskych inštitúcií slovenské jedlá v podaní žiakov bratislavských župných škôl.
viac
14.02.2017
Divadlo o Natálke pokračuje ďalej
Tvorcovia predstavenia o extrémizme Natálka sa v pondelok (13. 2.) opäť stretli v školskej triede a to na bratislavskom gymnáziu na Pankúchovej ulici, aby žiakov oboznámili so skutočným príbehom popáleného dievčatka.
viac
21.03.2017
Ako začať kariéru podľa seba? Skúste to v pivovare
Spojiť príjemné s užitočným. To ponúkajú Pivovary Topvar študentom 4. a 5. ročníkov vysokých škôl. Otvárajú ďalší ročník platených letných stáží.
viac
20.07.2017
Súťaž na vybudovanie Family parku v Bratislave je spustená
Unikátny projekt Family parku naberá reálne kontúry. Záujemcovia o tridsaťročný prenájom a prevádzku „Family parku“ na rozlohe deviatich hektárov majú možnosť predkladať svoje ponuky do 7. septembra.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.48 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.69 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.83 %