Streda 16.01.2019
Dnes má meniny 
Kristína
0°C Bratislava
07.02.2018 09:30

Záhorská Bystrica hľadá zhotoviteľa nadstavby MŠ


Ilustračná snímka.


V Záhorskej Bystrici hľadajú realizátora nadstavby a ďalšieho rozšírenia kapacít materskej školy (MŠ). Výzvu na predkladanie ponúk zverejnila bratislavská mestská časť v utorok vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).


Odhadovaná cena zákazky je 616.726,30 eura bez DPH. Týka sa nadstavby 2. poschodia existujúcej budovy MŠ a stavebno-technických úprav objektu vrátane novej strechy, rekonštrukcie, zmeny dispozície a adaptácie vnútorných priestorov, zabezpečenia bezbariérovosti, rozšírenia sociálnych a hygienických priestorov, modernizácie elektroinštalácie, zateplenia i prístavby nového priestoru jedálne na prízemí.       

Záujemcovia môžu ponuky predložiť do 5. marca 2018.       

V rozšírených priestoroch by mali vzniknúť dve triedy, kapacita škôlky by mala dovoliť prijať o 40 detí viac. Mestská časť plánuje využiť pri financovaní eurofondy.       

Ide už o druhú etapu rozšírenia kapacít MŠ v Záhorskej Bystrici. Vo februári 2017 otvorili novú triedu, kapacita škôlky sa vtedy zvýšila o 20 miest. Na pokrytie nákladov prvej časti rozšírenia MŠ v celkovej hodnote 199.000 eur využila mestská časť okrem vlastných zdrojov i dotáciu Ministerstva, školstva, vedy, výskumu a športu SR vo výške 60 000 eur.      

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
13.09.2016
Charitatívnu Rallye Krištáľové krídlo podporí aj zlatý olympionik Matej Tóth
V Záhorskej Bystrici odštartuje v nedeľu 18. septembra charitatívna akcia Rallye Krištáľové krídlo s Matadorom. Účasť potvrdil rekordný počet umelcov, športovcov a ďalších známych ľudí.
viac
18.03.2017
Priestory zimného štadióna sa zmenili na veľtrh kariéry
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici (UMB) a univerzitný hokejový tím organizovali pod záštitou rektora Vladimíra Hiadlovského v spolupráci s mestom Banská Bystrica dňa 13. marca 2017 podujatie Zo školy na zimák – Univerzitný deň pracovných príležitostí.
viac
25.11.2018
V obci Slaská chcú obnoviť materskú školu, obec hľadá partnera
V obci Slaská (okres Žiar nad Hronom) chcú obnoviť materskú školu, dôvodom je zvyšujúca sa pôrodnosť. Starosta Daniel Gelien informoval, že počet detí vzrástol v dedine najmä vďaka rodinám, ktoré sa sem v ostatných rokoch prisťahovali. Aktuálne má Slaská 480 obyvateľov.
viac
27.11.2018
Záujemcovia o výstavbu škôlky môžu predkladať ponuky
Obec Bernolákovo hľadá realizátora výstavby novej materskej školy. Výzvu na predložene ponúk v pondelok zverejnili vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.60 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.80 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.60 %