Streda 17.10.2018
Dnes má meniny 
Hedviga
10°C Bratislava
13.06.2018 10:22

Zážitky v regióne zvečnené na fotografiách budú súťažiť o prvenstvo


Ilustračná snímka


Postup do celoslovenskej fotografickej súťaže čaká na víťaza fotosúťaže s názvom Môj zážitok v Regióne Gron, ktorú vyhlásila Oblastná organizácia cestovného ruchu (OO CR) Región Gron.


"Počas leta nám môžu ľudia zasielať svoje fotografie zážitkov, krás, podujatí, všetkého, čo počas leta zažijú či navštívia v našej oblasti, a na jeseň spustíme hlasovanie na sociálnej sieti," informovala výkonná riaditeľka organizácie Žofia Hanusová.       

Víťazná foto z verejného hlasovania na sociálnej sieti a fotografia, ktorú vyberú zástupcovia OO CR Región Gron, postúpia na celoslovenskú fotografickú súťaž Najkrajšia dovolenková fotografia, ktorú organizuje banskoštiavnické osvetové stredisko.  

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
09.05.2016
Región Gron motivuje ľudí k vyčisteniu prostredia originálnou súťažou
Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Región Gron vymyslela originálny spôsob ako motivovať ľudí k vyčisteniu svojho okolia. Hlavný týždeň čistenia a brigád prebehne od 9. do 14. mája.
viac
20.07.2016
Deti sa môžu v Slovenskom raji a na Spiši vydať po Šťastíkových stopách
Pre rodiny s deťmi pripravila Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Slovenský raj & Spiš letnú prázdninovú súťaž s názvom Šťastíkova cesta za poznaním a dobrodružstvom.
viac
26.10.2016
V regióne Gron pribudla nová turistická trasa, ktorá spája dve mestá
Približne po roku práce sa podarilo Oblastnej organizácii cestovného ruchu (OOCR) Región Gron do úspešného konca zavŕšiť projekt novej turistickej trasy, ktorá spája mestá Nová Baňa a Žarnovica.
viac
03.02.2018
Miestne páry oslávia Národný týždeň manželstva
Povzbudiť manželské páry a zároveň poukázať na význam manželstva chcú prostredníctvom Národného týždňa manželstva aj v Novej Bani. V týždni od 11. do 18. februára je pre tunajšie páry pripravených niekoľko podujatí.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
79.02 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.68 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.29 %