
27. Apríla 2017 Samospráva
Podhradská kvapka krvi bude mať v meste premiéru
Ako informoval primátor Spišského Podhradia Michal Kapusta, odber krvi bude prebiehať v budove mestského úradu. "Prísť môžu všetci, ktorí chcú pomôcť a darovať najvzácnejšiu tekutinu na svete. Akcia sa začína o 8. hodine a potrvá do 12. hodiny," uviedol Kapusta.
Čítaj ďalej















