Sobota 02.03.2024
Dnes má meniny 
Anežka
°C
24.11.2023 11:05

Autá mestskej polície v Komárne budú vybavené defibrilátormi


Snímka zdroj: Ahoj Komárno


Mestská polícia (MsP) v Komárne dostala nové vybavenie určené na záchranu životov. Ako informovala radnica, na stanici MsP nainštalovali nový defibrilátor.


Zariadenie je umiestnené na recepcii budovy, kde je k dispozícii 24 hodín denne. Okrem toho budú modernizované aj vozidlá MsP. "Budú vybavené mobilnými defibrilátormi, ktoré bude možné použiť aj pri nehodách. Príslušníci polície a ďalší zamestnanci budú zaškolení tak, aby dokázali v prípade potreby okamžite poskytnúť odbornú pomoc," uviedol mestský úrad.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
02.09.2016
Mestská polícia v Partizánskom bude pomáhať obyvateľom pri kúpe áut
Pomáhať obyvateľom pri kúpe motorových vozidiel, prostredníctvom vyhľadania údajov o ich majiteľoch, bude Mestská polícia (MsP) v Partizánskom. Jej príslušníci môžu potenciálnych kupcov takto upozorniť, že automobil nie je na polícii prihlásený a kupovať by ho nemali.
viac
08.09.2017
Hliadky mestskej polície v blízkosti škôl dohliadajú na bezpečnú premávku
Mesto Žilina v blízkosti školských zariadení posilnilo policajné hliadky, aby dohliadli a zabezpečili plynulosť cestnej premávky, ktorá býva najmä v ranných a poobedných hodinách zhustená.
viac
30.09.2019
Bratislava začala vytvárať komplexný vzdelávací systém pre mestských policajtov
Splnomocnenkyňa bratislavského primátora pre bezpečnosť a drogovú politiku Iveta Chovancová začala spolu s náčelníkom Mestskej polície Bratislava Marekom Gajdošom vytvárať komplexný vzdelávací systém pre mestských policajtov v hlavnom meste.
viac
05.06.2020
Mestská polícia v Poprade testuje telové kamery
Mestská polícia (MsP) v Poprade ako jedna z prvých na Slovensku začala používať telové kamery, ktoré sú určené na zaznamenanie činnosti a zákroku policajtov. Informoval o tom na brífingu náčelník MsP Poprad Marián Gardoš.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
76.98 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.08 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.94 %