Sobota 25.06.2022
Dnes má meniny 
Olívia, Tadeáš
°C
28.05.2022 12:55

Dnes odštartoval piaty ročník podujatia Poupratujme Vranov


Ilustračná snímka (tasr)


S cieľom zapojiť obyvateľov mesta do jarného upratovania verejných priestranstiev a oddychových zón vyhlásilo mesto Vranov nad Topľou piaty ročník podujatia Poupratujme Vranov.


Ako TASR informovala hovorkyňa mestského úradu Eva Fedorňáková, do podujatia sa zapájajú aj viaceré mestské športové kluby, spoločenstvá bytov, záujmové združenia a stredné školy pôsobiace v meste.      

"Tento rok sa obyvatelia môžu do dobrovoľníckeho podujatia zapojiť už túto sobotu (28. 5.), a takto skrášliť svoje sídliská, oddychové zóny, čím oživia prostredie, v ktorom žijú," priblížila s tým, že viac informácií o podujatí, ako aj vrecia na vyzbieraný odpad môžu obyvatelia bytových domov získať u svojho bytového dôverníka.      

Organizácie a školy v rámci akcie vyčistia postupne Náučný lesnícky chodník na Lúčnej, oddychovú zónu na Dobrianskeho ulici či okolie nákupných centier.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
24.03.2016
Jarné upratovanie – ako bude prebiehať v mestských častiach Bratislavy?
S jarou prichádza aj čas zveľaďovania. Životné prostredie si zaslúži odbremenenie od odpadkov a predmetov, ktoré sú nežiaduce. Práve na jar sa v mnohých mestách organizuje veľké jarné upratovanie, do ktorého sa zapája množstvo ľudí.
viac
07.04.2016
Jarné upratovanie začína – v Trebišove pristavia veľkoobjemové kontajnery
Po zime je potrebné prostredie okolo seba poupratovať. Jarné upratovanie sa v týchto dňoch koná v mnohých mestách Slovenska, medzi ktoré patrí aj mesto Trebišov, v ktorom sa upratovanie zaháji 8. apríla 2016.
viac
10.03.2019
Mesto pripravuje veľké jarné upratovanie
V Topoľčanoch sa od 18. marca začína veľké čistenie mesta. Ako informovala radnica, kontajnery na odpad budú v jednotlivých častiach mesta pristavované do 14. apríla.
viac
23.04.2021
Prešov predlžuje cyklus jarného upratovania
Mesto Prešov predlžuje cyklus jarného upratovania, doplní piaty cyklus. Začal sa vo štvrtok a potrvá do 27. apríla. Podľa tlačovej referentky Mestského úradu v Prešove Lenky Šitárovej tým mesto vychádza občanom v ústrety.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
76.99 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.83 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
20.18 %