Piatok 03.07.2020
Dnes má meniny 
Miloslav
°C
17.10.2019 04:06

Falošný list zneužíva identitu námestníčky primátora


Ilustračný výrez (facebook)


V súvislosti so snahou zdiskreditovať nové vedenie magistrátu hlavného mesta aj niektorých zamestnancov sa na nás obrátila listom Ing. arch. Lucia Štasselová, námestníčka primátora hlavného mesta SR Bratislavy.


Vážení starostovia a primátori, milí kolegovia,

na základe komunikácie so starostami Záhorskej Vsi, Suchohradu a Hviezdoslavova si vás dovoľujem osloviť so žiadosťou vo veci listu, ktorý ste pravdepodobne dostali v predchádzajúcich dňoch poštou prvou triedou, podpísaný mojím menom a na hlavičkovom papieri.

Ide o falošný list, ktorý zneužíva moju identitu námestníčky primátora, s mojím falošným podpisom aj sfalšovanou hlavičkou magistrátu mesta. List je pravdepodobne súčasťou antikampane, ktorá je vedená proti vedeniu mesta.

Ale je tiež možné, že je súčasťou dlhodobej snahy o moju diskreditáciu, ktorú evidujem už od roku 2016, keď sa aj mojím pričinením podarilo zastaviť žiadosti o významnú investíciu pre najväčších developerov v meste.

Viac informácií TU.

Dnes som podala podnet na Krajskú prokuratúru SR a Krajské riaditeľstvo PZ na neznámeho páchateľa.

Ak by ste sa náhodou čokoľvek bližšie dozvedeli o možných páchateľoch tejto trestnej činnosti, rada privítam vašu pomoc.

Autor: Ing. arch. Lucia Štasselová, námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislavy


komentáre
SHOW ALL
podobné
27.04.2016
Pod Mostom SNP pribudlo 13 nových lavičiek
Bratislavčania sa môžu tešiť z trinástich nových lavičiek viedenského typu, ktoré Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy osadil pri Dunaji pod Mostom SNP a pri vstupe na UFO.
viac
13.09.2016
Starostom sa nepáči spôsob práce bratislavského magistrátu
Starostovia bratislavských mestských častí vyjadrujú vážne znepokojenie nad spôsobom práce Magistrátu hl. m. SR Bratislavy. Šéfovia miestnych samospráv to konštatujú v úvode svojho vyhlásenia, ktoré jednomyseľne schválili na pondelkovom rokovaní Regionálneho združenia MČ hl. m. SR Bratislavy.
viac
04.11.2016
Vo štvrtok skončilo ročné predsedníctvo Slovenska v Dunajskej stratégii
V júli sa v hlavnom meste Slovenska konal 7. európsky samit regiónov a miest, kým počas týchto dní (2. – 4. novembra) sa tu koná 5. výročné fórum Dunajskej stratégie.
viac
27.01.2017
Karlova Ves bude poskytovať dotácie podľa nových pravidiel
Firmy, združenia, spolky, organizácie a rovnako tak podnikatelia so sídlom alebo sférou činnosti na území bratislavskej Karlovej Vsi budú môcť i v tomto roku požiadať mestskú časť o dotáciu, určenú pre verejnoprospešné služby a účely, podporu podnikania a zamestnanosti.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.99 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.74 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.27 %