Štvrtok 29.10.2020
Dnes má meniny 
Klára
°C
19.09.2020 03:30

Krompachy slávia svoje dni s obmedzeniami


Dni mesta Krompachy - plagát


Mestské oslavy Dni mesta Krompachy, ktoré sa konajú od soboty do soboty 26. septembra, sa pre aktuálnu epidemiologickú situáciu konajú v obmedzenom režime. Informovala o tom krompašská samospráva na svojej internetovej stránke.


"Tohtoročné pripravované podujatia, ktoré sa mali konať v Kultúrnom dome v Krompachoch, sa rušia," spresňuje mesto, pričom návštevníkov exteriérových podujatí upozorňuje na povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest.       

V rámci osláv sa tak v sobotu v stolnotenisovej herni realizuje stolnotenisový turnaj a v popoludňajších hodinách sa na multifunkčnom ihrisku pod Okruhliskom uskutoční program Mesto deťom. Na nedeľu 20. septembra je v Centrálnom detskom parku pripravená výstava historických fotografií Krompachy v minulosti.       

Ukážka hasičskej techniky sa v utorok 22. septembra na Lorencovej ulici uskutoční pri príležitosti 120. výročia Dobrovoľného hasičského zboru v Krompachoch, záver dní mesta bude predstavovať tenisový turnaj v sobotu 26. septembra.      

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
26.05.2016
V Brezne odštartoval štvordňový maratón podujatí a programov
Do programu Dní mesta Brezna mali možnosť zasiahnuť aj samotní obyvatelia. Vybrali si koncert skupiny Iné Kafe.
viac
20.09.2019
Centrum mesta zaplnili stánky v rámci tradičného jarmoku
Návštevníci osláv Dní mesta Krompachy, spojených s tradičným jarmokom, sa aj tento rok môžu tešiť na trhy, kultúru či sprievodné podujatia. Štvordňová slávnosť sa začala vo štvrtok a potrvá do nedele (22. 9.).
viac
16.05.2020
Vysoké Tatry sa pripravujú na letnú sezónu
Vysoké Tatry sa pripravujú na letnú sezónu. Predbežne boli na toto obdobie všetky hudobné a športové podujatia zrušené či termíny posunuté na neurčito, ale niektoré z nich sa realizovať budú.
viac
20.10.2020
Mestá sú pripravené konať. Potrebujú pokyny od štátu
Únia miest Slovenska verí, že vláda má pripravené kompletné dokumenty a efektívnu metodiku na zabezpečenie plošného testovania obyvateľov Slovenska. Mestá sú pripravené urobiť všetko, čo je v ich silách, aby dopomohli koordinovanej a efektívnej realizácii tohto projektu.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.91 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.86 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.23 %