Štvrtok 27.02.2020
Dnes má meniny 
Alexander
°C
09.08.2019 04:45

Kyvadlová doprava na medzinárodný Motozraz


Ilustračná snímka (tasr)


Zemplínska Šírava bude od 15. do 18. augusta hostiť už 18. ročník medzinárodného Motozrazu. Návštevníci sa naň môžu dostať z Michaloviec pohodlne kyvadlovou dopravou autobusmi ARRIVA, a to za polovičné ceny.


„Na Motozraze je tradične sprievodný program, o ktorý majú záujem nielen jeho účastníci, ale aj obyvatelia z Michaloviec a okolia. Mimoriadne spoje preto v spolupráci s organizátorom ponúkame aj tento rok. Návštevníci sa tak môžu na miesto konania a naspäť dopraviť bezpečne a pohodlne a nemusia sa trápiť s hľadaním parkovacieho miesta,“ povedal Gejza Sačko, generálny riaditeľ spoločnosti ARRIVA Michalovce. Dopravu zabezpečia klimatizované autobusy.

Autobusy budú premávať v piatok a sobotu od 18:00 do 1:30 z Michaloviec a od 18:30 do 2:00 zo Zemplínskej Šíravy – Hôrky v pravidelných intervaloch. Cesta trvá len 20 minút, nakoľko okrem železničnej stanice v Michalovciach a Zemplínskej Šíravy – Hôrky stojí autobus len pri OC Zemplín market. Jednorazové cestovné lístky si môžete kúpiť za polovičné ceny.

V priloženej tabuľke nájdete presný rozpis odchodov autobusov:

Autor: (ts-arriva)


komentáre
SHOW ALL
podobné
10.08.2016
Motozraz Sveta motocyklov: 15-ty ročník už o pár dní!
K vrcholom letnej sezóny motorkárov sa už niekoľko sezón radí aj Motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave. 15-ty ročník otvorí svoje brány už o pár dní, konkrétne vo štvrtok 18. augusta.
viac
31.07.2018
Tisíce motorkárov opäť na Zemplínskej šírave
V druhej polovici augusta, v čase vrcholiacich letných prázdnin a dovolenkovej sezóny, majú svoj veľký sviatok aj motorkári. Na Zemplínskej šírave sa koná už 17. ročník Motozrazu Sveta motocyklov.
viac
24.01.2019
Takto bude vyzerať promenáda na Zemplínskej šírave
Na brehu Zemplínskej šíravy vyrastie nový promenádny chodník. Súťaž architektov o najlepší návrh finálneho riešenia stavby vyhral bratislavský 2M ateliér architektúry. Promenáda by podľa organizácie Košice Región Turizmus mohla byť postavená do konca roka 2019.
viac
10.06.2019
Otvorenie letnej turistickej sezóny na Zemplínskej šírave
Tešia sa na vás folklórny súbor Zemplín, Peter Paul Pačut - slovenský Freddie Mercury, bubnová show Batida.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.90 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.84 %