Nedeľa 31.05.2020
Dnes má meniny 
Petrana, Petronela
°C
08.08.2019 04:05

Mesto Šaľa dalo do užívania tri nové ihriská


Ilustračná snímka (tasr)


Šalianska radnica odovzdala do užívania tri nové ihriská v mestskej časti Veča. Športoviská vznikli na nevyužitých asfaltových plochách, ktoré mesto zmenilo na oddychové priestory pre deti aj dospelých.


Na Cinotrínskej ulici vzniklo multifunkčné ihrisko vybavené okrem iného aj basketbalovými košmi. „Na Slnečnej ulici si prídu na svoje milovníci fitnesu. Exteriérové ihrisko ponúka bohatú ponuku rôznych posilňovacích prvkov, na ktorých si môžu návštevníci precvičiť celé telo,“ uviedla Dajana Hanesová z mestského úradu.       

Ako pripomenula, neďaleko fitnes športoviska sa nachádza ďalšie nové ihrisko, ktoré je určené hlavne deťom. „Ponúka niekoľko druhov hojdačiek, ale aj lezeckú hernú zostavu so šmýkačkou. Súčasťou ihriska, na ktorom bude platiť riadny prevádzkový poriadok, je aj altánok pre oddych a relax,“ dodala Hanesová.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
15.07.2018
Zimný štadión dostane moderné mantinely
Zimný štadión v Šali dostane nové mantinely. Staré 34-ročné už dalo mesto odstrániť, v priebehu leta budú nahradené novými mantinelmi, ktoré majú modernejší vzhľad a spĺňajú aj kritériá Slovenského zväzu ľadového hokeja.
viac
07.10.2019
Mesto zveľaďuje zimný štadión
Koncom septembta t. r. bola mestom Trebišov slávnostne odovzdaná do užívania nová hokejová šatňa s príslušenstvom Mestskému športovému klubu mládeže (MŠKM). Projekt si vyžiadal celkové náklady vo výške viac ako 67-tis. eur.
viac
26.11.2019
Mesto odovzdá do užívania vyše 100 nových nájomných bytov
Mesto Šaľa bude už o niekoľko dní odovzdávať do užívania vyše 100 nových nájomných bytov na Kráľovskej ulici. V prvej etape bolo v tej istej lokalite ešte minulý rok odovzdaných 34 bytov.
viac
10.03.2020
V mestskom lesoparku v Šali pribudli nové náučné prvky
V šalianskom mestskom lesoparku pribudli v priebehu marca náučné prvky. Podľa slov Dajany Hanesovej z mestského úradu je osadenie nových drevených prvkov výsledkom spolupráce mesta a Občianskeho združenia Petra Bošňáka.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.87 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.35 %