Štvrtok 22.10.2020
Dnes má meniny 
Sergej
°C
26.08.2020 10:35

Nemocnica ako prvá na Slovensku prinesie virtuálnu prehliadku pôrodnice


Snímka zdroj: (tasr).


Virtuálnu prehliadku namiesto osobnej návštevy ponúka Fakultná nemocnica (FN) Trnava budúcim mamičkám.


Zariadenie pravidelne v prvý pondelok v mesiaci organizuje prehliadky, aby sa rodičky zoznámili s prostredím pôrodnice. Z dôvodu ochrany v súvislosti s ochorením COVID-19 ich vedenie FN zrušilo. Informoval o tom referent pre vzťahy s verejnosťou Matej Martovič.      

Nemocnica prináša projekt virtuálnej prehliadky pôrodnice ako prvá na Slovensku v spolupráci so spoločnosťou Opium.system. „Z pohodlia domova si mamičky budú môcť prezrieť prostredie s výkladom vedúcej sestry. Pôjde o 360° prehliadku, čo znamená, že budú vidieť celú pôrodnicu, ako keby sa v nej nachádzali,” dodal Martovič.      

Prehliadka sa bude konať v utorok 25. augusta o 14.00 h na http://bit.ly/FNprehliadka. Predtým bude cez formulár na stránke http://bit.ly/FNotazky možné položiť otázky, ktoré ich okolo pôrodu a pôrodnice zaujímajú.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
11.04.2016
V Nitre modernizujú onkológiu. Dôvodom je nárast počtu pacientov
Oddelenia rádioterapie a klinickej onkológie v nitrianskej fakultnej nemocnici prechádza rekonštrukciou. Spodná časť pavilónu sa opravuje a modernizuje. S prácami sa začalo v marci, ukončené majú byť v priebehu júna.
viac
12.03.2020
FNsP J. A. Reimana je najlepšou nemocnicou roka 2019
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove je podľa rebríčka zdravotnej poisťovne Dôvera najlepšou nemocnicou. Zvíťazila v kategórii univerzitných a fakultných nemocníc.
viac
25.03.2020
TTSK vyčlení 60 lôžok v zariadeniach sociálnych služieb
Trnavská župa, v prípade núdze, vyčlení časť lôžok v zariadeniach sociálnych služieb, poskytujúcich dennú a týždennú formu služby, pre pacientov Fakultnej nemocnice Trnava. V zariadeniach tohto typu, ktoré má župa v zriaďovateľskej pôsobnosti, je od 16. marca prerušená prevádzka.
viac
19.10.2020
SAV predstavila aplikáciu, ktorá umožní virtuálnu prehliadku artefaktov
Územie Slovenska patrí k oblastiam s vysokým výskytom archeologických nálezísk. Mnohé z nich sú ohrozované stavebnou činnosťou a aj po realizácii výskumov sú ich výsledky často nedostupné širokej verejnosti.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.81 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.87 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.32 %