Štvrtok 20.06.2024
Dnes má meniny 
Valéria
°C
06.09.2023 04:10

Nitra: Pre nedostatok vodičov ruší dopravca viaceré prímestské spoje


Ilustračná snímka (TASR)


Prevádzkovateľ prímestskej autobusovej dopravy v Nitrianskom kraji Arriva Nitra pozastavil fungovanie viacerých spojov. Ako informoval, dôvodom pre tento krok je nedostatok vodičov.


Dočasne zrušené spoje sa týkajú prímestskej dopravy v okresoch Nitra a Topoľčany. Dopravca zároveň upravil fungovanie viacerých liniek tak, aby aspoň čiastočne zachoval dopravnú obslužnosť vo vidieckych regiónoch. "Odporúčame cestujúcim sledovať aktuálne informácie na našej webovej stránke alebo na webovej stránke dopravcu Arriva Nitra, kde sa obmedzenia pravidelne aktualizujú," informoval Nitriansky samosprávny kraj.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
14.04.2018
Akčný plán rozvoja hornej Nitry dostane podobu vládnej stratégie
Pracovná skupina pre prípravu a implementáciu Akčného plánu (AP) transformácie regiónu horná Nitra rokovala v pondelok 9. apríla 2018 v Prievidzi. Výjazdové rokovanie naznačilo najbližšie kroky a vytýčilo výzvy, ktoré je potrebné vyriešiť pre úspešný proces transformácie regiónu po útlme ťažby uhlia
viac
15.05.2018
Turistický vláčik začne premávať v Nitre od začiatku júna
Od začiatku júna začne v Nitre premávať turistický vláčik. Turistov bude voziť po okruhu Svätoplukovo nám., pešia zóna, Palárikova ulica, Hodálova ulica, Parkové nábrežie, Mestský park Sihoť, Župné námestie, Nitriansky hrad a späť cez Župné námestie, Farskú a Kupeckú ulicu na Svätoplukove námestie.
viac
29.06.2018
ZMO HN - štyri základné piliere transformácie hornej Nitry
Združenie miest a obcí hornej Nitry (ZMO HN) združuje 52 miest a obcí na území,ktoré je tradične spájané s baníctvom. Začiatkom roka sa otvorila aj na pôde Európskej komisie téma transformácie hornej Nitry – „Prechod od uhlia na hornej Nitre“.
viac
10.11.2021
Nový dopravca v Nitre už prijíma žiadosti o dopravné karty
Nový dopravca, ktorý bude od nového roku prevádzkovať mestskú hromadnú dopravu (MHD) v Nitre už začal s vydávaním dopravných kariet. Podľa radnice už spoločnosť Transdev Slovensko eviduje viac ako 1100 žiadostí.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.18 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.67 %