Pondelok 21.09.2020
Dnes má meniny 
Matúš
°C
19.03.2020 08:00

NÚDCH spustí online čet s odborníkmi o novom koronavíruse


Ilustračná snímka: (int.).


Národný ústav detských chorôb (NÚDCH) spustí online čet s odborníkmi, ktorí budú odpovedať na otázky o novom koronavíruse.


Prvý začne vo štvrtok 19. marca o 9.00 h na profile NÚDCH na sociálnej sieti. Informovala o tom Zuzana Čižmáriková z NÚDCH.

Ak bude o službu záujem, nemocnica bude čet organizovať pravidelne. „Otázkam sa bude venovať primár urgentného príjmu Marcel Brenner, rovnako bude k dispozícii náš klinický psychológ Pavol Kardoš a aj naša epidemiologička Jana Boledovičová,” uviedla Čižmáriková.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
16.03.2020
Neexistuje dôkaz, že zvieratá môžu ochorieť na COVID-19 alebo ho prenášať
V súčasnosti neexistuje dôkaz o tom, že domáce zvieratá môžu ochorieť, byť zdrojom infekcie alebo zohrávať úlohu pri šírení COVID-19 u ľudí. Komora veterinárnych lekárov (KVL) SR o tom informuje na svojej webovej stránke.
viac
17.03.2020
Slovenská filharmónia ponúka koncerty v online hudobnom archíve
Slovenská filharmónia (SF) v súvislosti s prevenciou pred šírením nového koronavírusu a na základe vyhlásenia vlády SR o núdzovom stave zatvorila svoju pokladnicu do odvolania.
viac
27.03.2020
ŠIOV má na webe doplnené sekcie o odbornom vzdelávaní v dobe pandémie
Štátny inštitút odborného vzdelávania (ŠIOV) rozšíril svoju webovú stránku o mimoriadnu sekciu v súvislosti s aktuálnou pandémiou nového koronavírusu.
viac
23.04.2020
Radnica spustila vlastnú mobilnú aplikáciu ku koronakríze
Vlastnú mobilnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej bude informovať o nových opatreniach súvisiacich s novým koronavírusom, spustilo v stredu mesto Trnava. Priradilo ju podľa hovorkyne Veroniky Majtánovej k svojim doterajším informačným kanálom.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.77 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.91 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.33 %