Sobota 04.04.2020
Dnes má meniny 
Izidor
°C
19.03.2020 08:00

NÚDCH spustí online čet s odborníkmi o novom koronavíruse


Ilustračná snímka: (int.).


Národný ústav detských chorôb (NÚDCH) spustí online čet s odborníkmi, ktorí budú odpovedať na otázky o novom koronavíruse.


Prvý začne vo štvrtok 19. marca o 9.00 h na profile NÚDCH na sociálnej sieti. Informovala o tom Zuzana Čižmáriková z NÚDCH.

Ak bude o službu záujem, nemocnica bude čet organizovať pravidelne. „Otázkam sa bude venovať primár urgentného príjmu Marcel Brenner, rovnako bude k dispozícii náš klinický psychológ Pavol Kardoš a aj naša epidemiologička Jana Boledovičová,” uviedla Čižmáriková.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
17.03.2020
Slovenská filharmónia ponúka koncerty v online hudobnom archíve
Slovenská filharmónia (SF) v súvislosti s prevenciou pred šírením nového koronavírusu a na základe vyhlásenia vlády SR o núdzovom stave zatvorila svoju pokladnicu do odvolania.
viac
18.03.2020
Učitelia a žiaci majú k dispozícii viacero portálov
Krízový štáb vo štvrtok 12. marca rozhodol o zatvorení všetkých škôl a školských zariadení na území Slovenskej republiky od pondelka 16. marca na 14 dní. Prerušenie vyučovania v školách v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu si vyžiadalo využívanie online formy vzdelávania.
viac
21.03.2020
Komenského inštitút spúšťa od pondelka webináre Magickí učitelia online
Komenského inštitút spúšťa od pondelka (23. 3.) na podporu učiteľov webináre Magickí učitelia online. Inštitút tak reaguje na zatvorené školy v čase šírenia sa nového koronavírusu.
viac
27.03.2020
ŠIOV má na webe doplnené sekcie o odbornom vzdelávaní v dobe pandémie
Štátny inštitút odborného vzdelávania (ŠIOV) rozšíril svoju webovú stránku o mimoriadnu sekciu v súvislosti s aktuálnou pandémiou nového koronavírusu.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.99 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.84 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.17 %