Sobota 15.06.2024
Dnes má meniny 
Vít
°C
22.05.2024 03:05

Obľúbené Gastrocentrum otvára svoje brány pre verejnosť


Ilustračný výrez pozvánky


Vynovené priestory školského závodu Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Trenčíne už bude naplno využívať aj široká verejnosť. Po intenzívnych prípravách vás v zrekonštruovaných priestoroch srdečne privítajú a obslúžia žiaci školy, pod dohľadom skúsených zamestnancov. A to nielen v reštaurác


Na obedovom menu si budete môcť pochutnať už v pondelok 27. mája 2024, a to v reštaurácii Pupilla od 10.30 hodiny. Na výber bude ponuka štyroch jedál, vrátane polievky. Otvorená bude tiež cukráreň Pistor, kde žiaci lákajú ponukou koláčikov z cukrárenskej dielne školy, v čase od 10.00 h do 17.00 h. Počnúc týmto dátumom, bude Gastrocentrum otvorené vždy počas pracovných dní, reštaurácia v čase od 10.30 h do 14.00 h. Druhá reštaurácia, ktorá nesie názov Magister, bude otvorená prevažne na objednávky.

Ozdoba krajského mesta, ktorá získala aj prestížne ocenenie Stavba roka v jednej z hodnotených kategórií, bola zrekonštruovaná vďaka financiám z IROP a župného rozpočtu. Samotná stavba bola v hodnote 5,1 mil. eur, gastrotechnológie stáli 400 tis. eur a ďalších viac ako 580 tis. eur išlo na vybavenie nábytkom a inventárom. Po hostení významných podujatí, akým bolo výjazdové rokovanie vlády v Trenčíne či zasadnutie Združenia SK8 bude nové Gastrocentrum hostiť vás. Srdečne vás pozývame ochutnať jedlá, ktoré pripravili žiaci za pomoci modernej gastrotechnológie.

Autor: (ts-TSK)


komentáre
SHOW ALL
podobné
31.03.2019
Spišský hrad opäť otvára svoje brány pre verejnosť
Slovenské národné múzeum – Spišské múzeum opäť otvára brány Spišského hradu. Pre návštevníkov bude hrad otvorený od 30. marca denne od 9.00 do 17.00 h s tým, že posledný vstup bude o 16.00 h v plnom režime spolu s múzejnými expozíciami.
viac
18.01.2021
KOCR Trenčín región hľadá obľúbené miesta verejnosti v kraji
Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región pripravila pre čitateľov svojho dvojmesačníka i širokú verejnosť novú anketu pod názvom Srdcu najbližší.
viac
22.07.2021
Baťovianska záhrada už slúži verejnosti
Baťoviansku záhradu na Škultétyho ulici v Partizánskom predstavili verejnosti. Unikátny a pôvodne zanedbaný priestor sa zmenil na záhradu, ktorá ponúkne okrem oddychu i vzdelávacie aktivity. Viaceré jej prvky odkazujú na Tomáša Baťu.
viac
10.11.2021
Trenčianska radnica vyjde v ústrety majiteľom terás
Mesto Trenčín umožní prevádzkarom letných terás pokračovať v podnikaní aj v zimnom období. Umiestnenie zimných terás schválil Krajský pamiatkový úrad v Trenčíne.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.17 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.69 %