Piatok 21.06.2024
Dnes má meniny 
Alojz
°C
18.03.2024 10:12

Od utorka sa začnú práce na Račianskej ulici, premávka bude obmedzená


Ilustračná snímka (TASR)


Bratislavská polícia upozorňuje vodičov, že od utorka (19. 3.) rána bude obmedzená premávka v Bratislave na Račianskej ulici v úseku od železničnej stanice Vinohrady po Legerského ulicu obojsmerne. Dôvodom je modernizácia vozovky.


Stavebné práce budú trvať približne do augusta. Rozdelené budú do etáp. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.         

Práce sa začnú v utorok približne od 9.00 h. Naplánovaná je výmena podložia a spevnenie asfaltového koberca. V rámci prvej etapy sa budú práce sústrediť na úsek od železničnej stanice Vinohrady po Pioniersku ulicu. Obmedzenie bude trvať približne do júna. Druhá etapa do augusta sa bude týkať úseku od Pionierskej ulice po Legerského ulicu. "Výmena povrchu vozovky v križovatke Pionierska - Račianska bude prebiehať počas letných prázdnin. Žiadame vodičov o trpezlivosť a aby v rámci možností využili alternatívne trasy," uviedli policajti.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
09.11.2020
DPB testuje v uliciach mesta jeden z najdlhších trolejbusov na svete
Dopravný podnik Bratislava (DPB) testuje v uliciach hlavného mesta jeden z najdlhších trolejbusov na svete. Hybridný, trojčlánkový trolejbus budú testovať bez cestujúcich na celej trolejbusovej sieti, no najmä na trase linky 201. Informovala o tom hovorkyňa DPB Ľubica Melcerová.
viac
15.10.2021
V bratislavských mestských lesoch vybudujú nový rekreačný areál na Peknej ceste
V bratislavských mestských lesoch sa začínajú stavebné práce na vybudovaní nového rekreačného areálu v areáli bývalých muničných skladov na Peknej ceste v bratislavských Krasňanoch. Na sociálnej sieti o tom informujú Mestské lesy v Bratislave.
viac
10.08.2022
Práce na električkovej trati v Petržalke sa majú opäť rozbehnúť
Stavebné práce na výstavbe električkovej trate v bratislavskej Petržalke v úseku od Jungmannovej po Janíkov dvor sa majú po niekoľkomesačnom útlme čoskoro opäť rozbehnúť.
viac
22.09.2022
Panenská ulica bude opäť patriť Dobrému trhu
Panenská ulica v Bratislave bude jeden deň opäť patriť trhovníkom, susedom, umelcom, remeselníkom, domácim výrobkom či rozmanitým kultúram. V sobotu (24. 9.) sa tam uskutoční tradičný pouličný festival Dobrý trh.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.18 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.67 %