Streda 24.07.2024
Dnes má meniny 
Vladimír
°C
14.06.2024 12:10

Petržalská samospráva má novú vylepšenú mobilnú aplikáciu


Ilustračná snímka: Teraz.sk


Bratislavská mestská časť Petržalka má novú vylepšenú mobilnú aplikáciu. Obsahuje viaceré nové funkcionality, medzi nimi aj kalendár kultúrnych podujatí. TASR o tom informovali z miestneho úradu.


Mobilná aplikácia s názvom Petržalka je bezplatná a kompatibilná s najpoužívanejšími operačnými systémami. Pre užívateľov je prichystaných niekoľko nových funkcionalít.        

"Okrem vždy aktuálnych správ či funkčnej a prehľadnej úradnej tabule je prostredníctvom nej možné presmerovanie na obľúbený webový portál, ktorý slúži na nahlasovanie podnetov," uviedli zo samosprávy.        

Vedúci referátu komunikácie petržalského miestneho úradu Dávid Pavlík priblížil, že v aplikácii si môže užívateľ nastaviť odber noviniek, ktoré ho zaujímajú najviac. "Či už ide o opravy inžinierskych sietí, odstávky vody, plánované kultúrne a športové podujatia či vybrané zverejnené tlačivá," dodal s tým, že aplikácia momentálne funguje v testovacej verzii.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
18.10.2016
Mesto Košice uviedlo do prevádzky novú mobilnú aplikáciu UBIAN
Košičania tak môžu ako prví otestovať kombináciu moderných technológií a pohodlného cestovania, ktorú im prináša Dopravný podnik mesta Košice a spoločnosť TransData Žilina.
viac
30.10.2020
V metropole využijú na oznamy o stave testovania kamery i aplikácie
Mestské časti hlavného mesta SR sú pripravené počas víkendového testovania periodicky informovať o aktuálnej situácii na jednotlivých odberných miestach. Využívať budú dostupné informačné kanály, vrátane miestneho rozhlasu i online kamerových záberov.
viac
10.11.2020
Aplikácia „Petržalka“ treťou najsťahovanejšou aplikáciou na Slovensku
Informácie z mestskej časti Bratislava-Petržalka vždy po ruke. Najväčšia bratislavská mestská časť sa ešte v marci tohto roku pripojila k vyše 40 mestám a obciam, ktoré využívajú aplikáciu SOM – Správy o meste pre lepšiu komunikáciu s jej obyvateľmi.
viac
21.12.2021
Mesto Handlová má novú mobilnú aplikáciu
Obyvatelia a návštevníci Handlovej môžu využívať novú mobilnú aplikáciu. Nájdu v nej všetky dôležité informácie, ktoré sú na internetovej stránke mesta. Informovala o tom hovorkyňa mesta Jana Paulínyová.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %