Streda 24.07.2024
Dnes má meniny 
Vladimír
°C
17.06.2024 08:05

Predseda ZMOS Jozef Božik na rozlúčkovom podujatí prezidentky SR Zuzany Čaputove


Snímka z podujatia


Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozef Božik sa zúčastnil na rozlúčkovom podujatí prezidentky SR Zuzany Čaputovej v Prezidentskej záhrade v Bratislave.


Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozef Božik sa zúčastnil na rozlúčkovom podujatí prezidentky SR Zuzany Čaputovej v Prezidentskej záhrade v Bratislave.

Okrem zástupcov samospráv boli na podujatí v piatok 14. júna 2024 aj zástupcovia občianskej spoločnosti, charity, vzdelávania, kultúry, menšín, držitelia najvyšších štátnych vyznamenaní, úspešní vedci, športovci, umelci i učitelia.

„Spoločne s predsedom SK 8 Jozefom Viskupičom sme ako pozvaní zástupcovia samospráv poďakovali za spoluprácu a záujem o samosprávy a naše problémy, ktoré sa prehĺbili predovšetkým počas rokov 2021 a 2022,“ uviedol predseda ZMOS a primátor mesta Partizánske Jozef Božik.

 

Autor: (Zdroj: ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
10.11.2016
Aká bude úhrada poplatkov SOZA?
Začiatkom novembra sa v Senici uskutočnilo pracovné rokovanie zástupcov vybraných samospráv, Združenia miest a obcí Slovenska a Slovenského ochranného zväzu autorského.
viac
14.03.2019
Funkčné mestské regióny sú nástroj na medziobecnú spoluprácu
Združenie miest a obcí Slovenska organizuje podujatie, ktoré sa sústredí na mestské funkčné regióny ako nástroj medziobecnej spolupráce.
viac
17.01.2020
Podľa predsedu ZMOS B. Trégera majú politické strany záujem o spoluprácu
Združenie miest a obcí Slovenska rokovalo s politickými stranami kandidujúcimi vo voľbách. Riešili sa predovšetkým témy, ako sú ekonomika, regióny, reforma verejnej správy, nájomné bývanie, odpadové hospodárstvo a odpady, sociálne služby a terénna sociálna práca, pozemkové úpravy či školstvo.
viac
03.09.2020
V príprave IÚS je dôležitá dobrá spolupráca partnerov v území
V príprave Integrovaných územných stratégií je dôležitá dobrá spolupráca partnerov v území.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %