Nedeľa 10.12.2023
Dnes má meniny 
Radúz
°C
23.09.2023 08:00

Ružinov ožije cez víkend tradičnými hodovými slávnosťami


Ilustračný výrez plagátu


Park Andreja Hlinku v bratislavskom Ružinove ožije cez víkend (23. - 24. 9.) tradičnými hodovými slávnosťami. Na svoje si prídu milovníci rôznych hudobných žánrov i gastronómie. Koncerty i ďalšie aktivity sú zamerané na všetky vekové kategórie.


"Máme radosť, že môžeme opäť priniesť do Ružinova obľúbené hodové slávnosti. Verím, že to budú dva dni plné radosti a zábavy. Naším cieľom je vytvoriť príjemné a nezabudnuteľné chvíle, ktoré si všetci budú dlho pamätať," pozýva starosta Ružinova Martin Chren.         

Pripravené sú koncerty viacerých umelcov a hudobných skupín vrátane ikony českej populárnej hudby Marie Rottrovej s jej hudobnou skupinou. Chýbať nebudú ani gastrostánky s výberom tradičných slovenských jedál, ale aj medzinárodných gastronomických lahôdok. Najmenších návštevníkov budú čakať detské atrakcie a rôzne zábavné programy. Pred Domom kultúry (DK) Ružinov budú kolotoče, Wetzlerov park bude miestom rodinného trhu Ružinovčanov i športovej zóny.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
03.02.2017
Plesová sezóna v bratislavskom regióne
Cez víkend sa bude v bratislavskom regióne plesať takmer na každom kroku.
viac
28.09.2018
Ružinovské hodové slávnosti 2018- najdôležitejšie a najkrajšie podujatie v Ružin
Mestská časť Bratislava-Ružinov aj tento rok pripravila hodové slávnosti pri príležitosti sviatku sv. Vincenta de Paul, ktorému je zasvätená Farnosť Bratislava-Prievoz.
viac
23.09.2019
V Ružinove sa bude koncom septembra opäť hodovať
V bratislavskom Ružinove sa bude počas posledného septembrového víkendu (28. – 29. 9.) hodovať. Miestny Park A. Hlinku a jeho okolie budú patriť tradičným Ružinovským hodovým slávnostiam. Návštevníkov čaká kultúrno–hudobno-športový program, predajné stánky i kolotoče.
viac
05.08.2023
Hodové a dožinkové slávnosti ponúknu pivobranie, koncerty i tradičnú púť
Jarmok, koncerty aj tradičnú mariánsku púť ponúknu tohtoročné hodové a dožinkové slávnosti v Nitre. Ako informovala radnica, piaty ročník osláv sa bude konať počas víkendu 12. a 13. augusta na pešej zóne a Svätoplukovom námestí.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.10 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.95 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.95 %