Piatok 21.01.2022
Dnes má meniny 
Vincent
°C
30.11.2021 10:40

Trnavská radnica plánuje zmeniť logo i web stránku


Radnica v Trnave.


Trnavská radnica chce zmeniť svoju vizuálnu identitu. Na novú podobu loga, navigačno-informačného systému, tiež pre svoje tlačoviny a mestský web hľadá dizajnéra.


Hodnotu nového dizajn manuálu, ako uvádza vo vestníku verejného obstarávania, vyčíslila na 10.000 eur. Záujemcovia majú čas na predloženie svojich ponúk do 10. decembra.

„Rozhodli sme sa posunúť v smere vlastnej prezentácie a preto sme vyhlásili súťaž. Tá by okrem základných prvkov mala priniesť aj nové princípy komunikácie samosprávy navonok,“ uviedla hovorkyňa mesta Veronika Majtánová. Na autorov má samospráva požiadavky vytvoriť napríklad farebný i čierno-biely variant loga, navrhnúť informačný totem i smerovníky a tiež hlavičkový papier a implementovať vizuálnu identitu do stránky mestského webu a jednej podstránky.

Osem členov komisie, medzi nimi vedúca Slovenského múzea dizajnu Silvia Kružliaková, akademický maliar Stanislav Stankoci, grafický dizajnér Martin Bajaník i mestský kurátor Adrián Kobetič, bude posudzovať vizuálnu a koncepčnú kvalitu návrhov i nadčasovosť a funkčnosť a ich schopnosti vytvárať „z vizuálnej identity variabilný živý systém jasne a rozpoznateľne prezentujúci mesto Trnava v offline aj online prostredí naprieč rôznymi platformami a rozlíšeniami“. Zohľadnia pomer ceny a kvality.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
29.10.2020
ÚVO otvoril v Trnavskom kraji svoje stále pracovisko
V poradí štvrtým regionálnym pracoviskom Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) je pobočka v Trnave.
viac
08.02.2021
V Trnave začína vznikať kreatívne centrum
Trnavská župa vyhlásila verejné obstarávanie na stavebné práce s odhadovaným nákladom vyše 4,7 milióna eur bez DPH a trvaním 17 mesiacov.
viac
09.08.2021
ÚVO: Situáciou v stavebníctve sa zaoberáme už niekoľko týždňov
Predseda Úradu pre verejné obstarávanie Miroslav Hlivák proaktívne, z vlastného podnetu, začal preverovať situáciu v stavebnom sektore, v ktorom sú hlásené údajne nepredvídateľné nárasty cien za komodity, čo má brániť dokončeniu mnohých diel, resp. pokračovaniu v realizácii zákaziek.
viac
18.11.2021
Namiesto parkoviska pri obchodnom dome má vyrásť polyfunkčný dom
Mesto Trnava má zámer realizovať na jednom z najväčších parkovísk v centre mesta a priľahlom pozemku pri obchodnom dome polyfunkčný dom.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.65 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.77 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.58 %