Sobota 15.06.2024
Dnes má meniny 
Vít
°C
26.04.2024 12:10

V Poprade začína sa výstavba novej okružnej križovatky na sídlisku Západ


Ilustračná snímka, zdroj: Prešovský Štandard


V Poprade sa onedlho začne výstavba novej okružnej križovatky na sídlisku Západ, prinesie to dopravné obmedzenia. Samospráva na sociálnej sieti informovala, že práce odštartujú v pondelok 29. apríla a potrvajú do polovice decembra.


Ide o križovatku ulíc Partizánska a Podtatranská. "Dôvodom tejto zmeny je zlepšenie bezpečnosti cestnej premávky a plynulosti dopravy. Počas prestavby, ktorá sa uskutoční v nasledujúcich týždňoch, dôjde k čiastočnej uzávere cestnej premávky na vyššie uvedených uliciach. Tieto obmedzenia sú nevyhnutné na zabezpečenie bezpečnosti nielen pracovníkov realizujúcich prestavbu, ale aj samotných účastníkov cestnej premávky," uviedlo mesto.         

Samospráva žiada všetkých obyvateľov a návštevníkov mesta o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s týmto obmedzením. Mesto urobí všetko pre to, aby minimalizovalo vplyv prestavby na každodennú dopravu, so snahou udržať nevyhnutné obmedzenia čo najkratšie.

 

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
14.09.2017
Najkritickejšiu križovatku prerobia na kruhovú
V Poprade sa od pondelka 18. septembra začne s prestavbou križovatky ulíc Slovenského odboja a Hraničná. Dôvodom je jej zmena na kruhovú.
viac
26.09.2017
V zariadení pre seniorov zrekonštruovali 11 obytných jednotiek
V budove zariadenia pre seniorov na Komenského ulici v Poprade zrekonštruovali 11 obytných jednotiek. Pri úprave jednotlivých izieb myslela samospráva najmä na bezbariérovosť.
viac
23.02.2023
Novú okružnú križovatku v Liptovskom Hrádku by mali začať stavať na jar
Výstavba novej okružnej križovatky pod Skalkou v Liptovskom Hrádku by sa mala začať na jar tohto roka. Potvrdila to hovorkyňa Žilinského samosprávneho kraja Eva Lacová.
viac
31.03.2023
Novú okružnú križovatku v Liptovskom Hrádku začnú stavať na budúci týždeň
Výstavbu novej okružnej križovatky pod Skalkou v Liptovskom Hrádku spustia najbližší pondelok (3. 4.). Mesto o tom informovalo na svojom webe s tým, že predpokladaná doba výstavby je päť mesiacov.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.17 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.69 %