Piatok 23.02.2024
Dnes má meniny 
Roman, Romana
°C
10.01.2018 06:00

V Trenčíne otvorili tretí zberný dvor


Snímka zdroj: (trencin.sk).


V utorok 9. januára 2018 otvorili v poradí už tretí zberný dvor v Trenčíne. Nachádza sa v mestskej časti Sever na ulici K zábraniu.


Prístup do zberného dvora, ktorý sa nachádza v oplotenom areáli pri nákladnej vrátnici spoločnosti Trens, je odbočkou priamo z mestskej komunikácie na Kubranskej ulici. Otvorený bude od pondelka do soboty v čase od 8:00 do 17:30 hod., pre odovzdanie drobného stavebného odpadu do 17. hodiny.

Určený je na zber ostatných odpadov (nie nebezpečných), pre ktoré sú  v areáli rozmiestnené označené veľkoobjemové kontajnery. Z nebezpečných odpadov bude možné odovzdať v tomto zbernom dvore len žiarivky, spotrebnú elektroniku a bielu techniku.

Tri zberné dvory v Trenčíne prevádzkuje spoločnosť Marius Pedersen. Okrem novootvoreného v mestskej časti Sever prevádzkuje spoločnosť ďalšie dva – na Soblahovskej a Zlatovskej ulici.

Autor: (MsÚ)


komentáre
SHOW ALL
podobné
03.01.2017
Zber vianočných stromčekov sa v Trenčíne začne na budúci týždeň
Zber vianočných stromčekov sa v Trenčíne začne 10. januára. Mestská rozpočtová organizácia Mestské hospodárstvo a správa lesov ich bude zbierať vždy v utorok až do 14. februára.
viac
06.03.2017
Vybudovaním zberného dvora ušetrí obec na vývoze komunálneho odpadu
Hornooravská obec Hruštín, ktorá je vstupnou bránou do námestovského okresu, vybuduje v tomto roku nový zberný dvor na separáciu odpadu.
viac
24.05.2017
V Opatovciach nad Nitrou vybudujú zberný dvor z fondov EÚ
Zvýšenie intenzity a zefektívnenie systému triedeného zberu odpadu chce vybudovaním zberného dvora dosiahnuť samospráva Opatoviec nad Nitrou (okres Prievidza).
viac
17.02.2020
V obci Petrova Ves vybudujú zberný dvor odpadov za 222 000 eur
V obci Petrova Ves v okrese Skalica začnú budovať zberný dvor odpadov, na ktorý získala obec finančné prostriedky z Ministerstva životného prostredia SR v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia. Informuje o tom vestník Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
76.95 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.08 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.97 %