Nedeľa 29.05.2022
Dnes má meniny 
Vilma
°C
22.01.2022 02:26

Zasiahla nás smutná správa. ZMOS vyjadruje úprimnú sústrasť


Foto: www.demanovskadolina.info


Združenie miest a obcí Slovenska zasiahla smutná správa. Prišla zo známej liptovskej turistickej obce Demänovská Dolina. Jej starostka Ľubomíra Klepáčová zomrela v noci z piatka na sobotu 22. januára 2022 vo veku 50 rokov.


Vo funkcii starostky pôsobila od roku 2014, rok predtým bola zástupkyňou vtedajšieho starostu. Obec pod jej vedením realizovala viaceré investičné akcie, no známa je predovšetkým najmä vďaka cestovnému ruchu tak v zimnej, ako i v letnej turistickej sezóne. Ľubomíra Klepáčová patrila k aktívnym starostkám, o čom najlepšie svedčala dôvera spoluobčanov.

Združenie miest a obcí Slovenska vyslovuje úprimnú sústrasť celej rodine, Obecnému úradu v Demänovskej doline i tamojšiemu obecnému zastupiteľstvu i obyvateľom obce.

 

Autor: Zdroj: zmos.sk


komentáre
SHOW ALL
podobné
16.01.2020
Podujatie Liptov Ride otvára svoj už piaty ročník
Letné a zimné športy prepoja zaujímavými trasami Demänovskú dolinu, Jasnú, liptovské lúky a lesy a mesto Liptovský Mikuláš.
viac
05.12.2020
MŽP: Výstavbu a dopravu v Demänovskej doline treba obmedziť
Ministerstvo životného prostredia (MŽP) preverí stanoviská a rozhodnutia okresného úradu a Štátnej ochrany prírody (ŠOP) SR vydané k územnému plánu obce Demänovská Dolina a sprístupní ich na verejnú kontrolu.
viac
15.05.2021
ZMOS vyjadruje úprimnú sústrasť rodine Milana Ftáčnika
Združenie miest a obcí Slovenska so zármutkom prijalo informáciu o úmrtí Milana Ftáčnika.
viac
04.08.2021
Oslava storočnice turizmu v Demänovskej Doline v znamení spoznávania
Veľké jubileum 100 rokov turizmu oslávi obec Demänovská Dolina dvojdňovým programom pre všetky generácie. Podujatie Demänovská dračia 100PA privedie hravou a interaktívnou formou deti aj dospelých k poznaniu krás, prírodného bohatstva i histórie turizmu v najobľúbenejšej doline Liptova.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.09 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.85 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
20.05 %