Streda 24.07.2024
Dnes má meniny 
Vladimír
°C
21.06.2024 12:05

ZMOS bude partnerom divadelného festivalu Piešťanské zábaly


Snímka z rokovania predsedu ZMOS Jozefa Božika s organizátormi festivalu Piešťanské zábaly: Jankou Mroscákovou a hercom Jozefom Vajdom.


Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) bude partnerom divadelného festivalu Piešťanské zábaly, ktorý sa v kúpeľnom meste Piešťany bude konať 16. – 19. augusta 2024.


O spolupráci rokoval predseda ZMOS Jozef Božik s organizátormi festivalu Piešťanské zábaly: Jankou Mroscákovou a známym hercom Jozefom Vajdom.

„Teší ma, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci pri organizovaní prvého ročníka tohto unikátneho festivalu s cieľom pripraviť úspešné pokračovanie ďalších ročníkov tejto aktivity s celoslovenskou pôsobnosťou,“ povedal predseda ZMOS Jozef Božik.

Divadelný festival Piešťanské zábaly zmení na tri dni Piešťany na hlavné mesto slovenského divadelníctva. „Slovenské divadelníctvo a jeho umelecké stvárnenie predznamenáva jeden z ďalších hodnotových rozmerov pozitívneho vzťahu samosprávy miest a obcí k slovenskej kultúre a národu,“ doplnil Jozef Božik.

Poslaním divadelného festivalu Piešťanské zábaly je priniesť návštevníkom nezabudnuteľné zážitky plné smiechu, pohody a originality, ktoré sú šité na mieru pre všetky vekové kategórie.

 

Autor: (Zdroj: ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
12.04.2019
VÚB je už štvrtý rok finančným partnerom ZMOS
VÚB a Združenie miest a obcí Slovenska podpísali Zmluvu o spolupráci a partnerstve, ktorá potvrdzuje záujem banky o ešte užšiu spoluprácu so samosprávami a jej smerovanie na ďalšie zintenzívnenie a rozšírenie spolupráce s mestami, obcami a ich organizáciami pri financovaní a poskytovaní ďalších bank
viac
15.10.2019
Zešli sme sa na hambálku
Divadelný festival Zejdeme sa na hambálku napísal na prelome septembra a októbra svoju 12. kapitolu.
viac
29.05.2024
Ministri na sneme ZMOS označili samosprávy za kľúčových partnerov
Vláda vníma mestá a obce ako kľúčových partnerov pre spoluprácu. Vicepremiérka a ministerka hospodárstva Denisa Saková to deklarovala na utorkovom sneme Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) spolu s ďalšími predstaviteľmi vládneho kabinetu.
viac
16.07.2024
ZMOS partnerom prvého ročníka Piešťanského festivalu zábavy
Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) tento rok začína spoluprácu s autormi zaujímavého podujatia pod názvom „Piešťanský festival zábavy“, ktorého hlavným gestorom nie je nik iný, ako samotný pán Jozef Vajda, vynikajúci divadelný, televízny, rozhlasový a dabingový herec.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %