
9. Mája 2019 Samospráva
Staré Mesto spustilo novú aplikáciu na lepšiu komunikáciu s občanmi
"Prostredníctvom aplikácie chceme umožniť lepšie komunikovať s miestnym úradom. Chceme, aby sa nápady a podnety (občanov, pozn. TASR) dostali priamo k tomu adresátovi na úrade, ktorému ich chcú poslať," skonštatovala staromestská starostka Zuzana Aufrichtová.
Čítaj ďalej















