
23. Novembra 2018 Samospráva
Na Luciu budú súbory Urpín a Radosť vymetať kúty mesta od zlých síl
TASR o tom informovala hovorkyňa banskobystrického primátora Dominika Mojžišová. Vianoce pod Urpínom ponúknu obyvateľom i návštevníkom mesta počas decembra zvyky a tradície, ktoré sú typické pre tieto sviatočné dni. "Vlani sme si pripomenuli sviatok svätej Barbory.
Čítaj ďalej















