
9. Augusta 2018 Odpady
Mesto chce podzemné kontajnery aj na Námestí Ľudovíta Štúra
Keďže nebolo uznášaniaschopné, návrh bude na rokovanie opäť predložený v utorok (14. 8.). Ako pre TASR povedala hovorkyňa radnice Nikola Koložová, poslanci by na tento účel mali vyčleniť 54.120 eur. "Podzemné kontajnery sú určené na komunálny aj separovaný odpad.
Čítaj ďalej















