
1. Júla 2024 Samospráva
V meste Tornaľa po šiestich rokoch otvorili zrekonštruované kúpalisko
Pre TASR to uviedla primátorka Tornale Erika Győrfiová. Plážové kúpalisko Morské oko otvorilo svoje brány pre návštevníkov prvýkrát po takmer šiestich rokoch v sobotu ráno. Počas júla a augusta bude pre verejnosť prístupné každý deň od 9.00 do 20.00 h.
Čítaj ďalej








![Do Banskej Štiavnice opäť zavíta festival [fjúžn] na cestách](/site-obecne-noviny/assets/files/305325/fbevent1900x600cdefault-copy_dfg33_1719533455.webp)






