
23. Júna 2023 Samospráva
Od júla budú všetky zastávky MHD v Košiciach na znamenie
Informovala o tom hovorkyňa Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) Vladimíra Bujňáková s tým, že tento krok konzultovali aj s dopravným podnikom v Bratislave či Nitre, kde už toto opatrenie zaviedli.
Čítaj ďalej















