
21. Júna 2022 Odpady
Výstavba kompostárne finišuje, skúšobná prevádzka je naplánovaná v júli
Primátor Kežmarku Ján Ferenčák informoval, že v týchto dňoch sa začína montáž technológie. "Následne stavbu čaká kolaudačný proces a na 5. júla je naplánovaný začiatok skúšobnej prevádzky," uviedol. Všetok biologický materiál sa v novej kompostárni bude spracovávať tzv. aeróbným spôsobom.
Čítaj ďalej
















