
27. Marca 2021 Odpady
Primátor nazval divoké skládky "fenoménom doby"
Ako pre médiá v piatok uviedol primátor Ján Ragan, pravdepodobne z dôvodu pandémie nového koronavírusu ich mestskí pracovníci odstraňujú viacero oproti minulým rokom. Sú fenoménom súčasnosti, vyjadril sa.
Čítaj ďalej
















