
6. Mája 2021 Samospráva
Nitra oficiálne podpísala zmluvu s novým prevádzkovateľom MHD
Nahradí tak spoločnosť Arriva, ktorá zabezpečovala MHD v Nitre doteraz. Po neúspechu v súťaži však v meste od 1. januára 2022 končí. Radnica vyhlásila verejnú súťaž v hodnote takmer 130 miliónov eur ešte vlani.
Čítaj ďalej















