
27. Apríla 2021 Samospráva
Nová Baňa skúša obnoviť staré zastávky ich adopciou aktívnym občanom
O adopciu autobusových zastávok už prejavili záujem prví občania, potvrdil primátor mesta Branislav Jaďuď. Mesto sa pri myšlienke inšpirovalo príkladom starej zastávky v lokalite Hrabiny, o ktorú sa starajú obyvatelia miestnych domov.
Čítaj ďalej















