
16. Marca 2021 Samospráva
Hlohovec ponúka vysokoškolákom trojmesačnú stáž na mestskom úrade
Záujemcovia sa môžu podľa hovorkyne mesta Zuzany Hrinkovej Siebenstichovej prihlásiť do piatka (19. 3.). „Už tradične má o stážistu záujem odbor stratégie, kde sa uchádzač zoznámi s procesom prípravy, realizácie a implementácie projektov.
Čítaj ďalej















