
6. Marca 2021 Samospráva
Žiaci staromestských základných škôl sa budú od 8. marca vzdelávať online
Ostatní žiaci sa budú vzdelávať online. Rozhodnutie je v súlade s usmernením Ministerstva školstva SR. Na tlačovom brífingu o tom informovala starostka Starého Mesta Zuzana Aufrichtová. „Prevádzka škôl v Starom Meste za ostatné tri týždne nevykázala žiadne väčšie problémy.
Čítaj ďalej















