
27. Augusta 2020 Samospráva
Primátori sú pripravení riešiť druhú vlnu pandémie nového koronavírusu
Prezídium ÚMS sa dohodlo, že zástupcovia krajských miest, ktorí budú súčasťou riadiacich orgánov pre krízu na okresných úradoch v sídle kraja, budú súčasne zabezpečovať prenos informácií pre všetky mestá v rámci jednotlivých vyšších územných celkov (VÚC).
Čítaj ďalej















