Samospráva

Prehľad článkov z kategórie Samospráva

V Košiciach začali s obnovou Urbanovej veže

4. Marca 2020 Samospráva

V Košiciach začali s obnovou Urbanovej veže

Po obnove Dómu sv. Alžbety sa stala prioritou práve susedná stredoveká stavba, ktorá slúžila ako zvonica. V minulosti z nej padali škridly, čo ohrozovalo okoloidúcich. „Dané finančné prostriedky stačia na obnovu dvoch tretín veže, od strechy až po striešku nad ochodzou.

Čítaj ďalej