
18. Apríla 2023 Samospráva
Mesto vyhlasuje architektonickú súťaž na obnovu Námestia slobody
Budúca revitalizácia námestia v širšom centre mesta by mala dbať na verejnú zeleň a bezpečnosť chodcov. Na tlačovom brífingu o tom v pondelok informoval primátor mesta Ján Nosko. "Je to veľký priestor, architektonicky zaujímavý, ale zároveň aj zložitý.
Čítaj ďalej















