
4. Decembra 2019 Odpady
Obyvatelia sa môžu zbaviť starého domáceho elektroodpadu
Prvé zbery sú naplánované pre okresy Košice I a IV v sobotu (7. 12.) a pre okresy Košice II a III v sobotu 14. decembra. Podmienkou je, aby sa záujemcovia najneskôr dva dni pred zberom prihlásili online, cez internetovú stránku www.zberelektroodpadu.sk.
Čítaj ďalej















