
22. Decembra 2023 Samospráva
Nové Zámky zostávajú v ZMOS, informácia o vystúpení zo združenia bola zmätočná
"Som rád, že sa situácia vyjasnila. Primátor Nových Zámkov Otokar Klein ma uistil, že mesto zo ZMOS nevystupuje. Práve naopak, chce so združením rozvíjať ďalšiu spoluprácu. Teší ma, že sa mesto Nové Zámky takto rozhodlo," uviedol predseda ZMOS Jozef Božik.
Čítaj ďalej















