Najnovšie správy

Prehľad aktuálnych článkov z oblasti samosprávy

Sebechleby idú stavať ČOV a kanalizáciu

4. Novembra 2019 Životné prostredie

Sebechleby idú stavať ČOV a kanalizáciu

"Sme v štádiu verejného obstarávania na stavebné práce. Ak všetko dobre pôjde, na jar 2020 by sa malo začať s prácami," povedal TASR starosta Martin Schvarc. Známa hontianska dedina asi s 1200 obyvateľmi kanalizáciu doposiaľ nemá. Občania odpadové vody splachujú väčšinou do prídomových žúmp.

Čítaj ďalej