
11. Januára 2023 Odpady
Plasty a kovy sa budú zbierať do žltých kontajnerov, červené zmiznú
Červené doteraz určené na kovy sa stanú minulosťou. Informovala o tom hovorkyňa banskobystrického primátora Dominika Adamovičová. Samospráva k zmene pristupuje preto, že zálohovanie platné od minulého roka, vytlačilo veľké množstvo PET fliaš a plechoviek, čím kleslo ich množstvo v zberných nádobách.
Čítaj ďalej















