
19. Augusta 2022 Životné prostredie
Radnica chce znížiť počet holubov, vyvezie ich z mesta
Ako informoval mestský úrad, holuby sa budú odchytávať do pascí, ktoré budú na strechách desiatich obytných domov. "Odchytové klietky umiestni odborná firma. Budú vybavené vodou a krmivom, aby prilákali holuby. Pasce s vtákmi sa potom odvezú niekoľko desiatok kilometrov do prírody.
Čítaj ďalej















