
17. Apríla 2020 Samospráva
Občania budú môcť komunikovať s obcami bez elektronického OP
Informovalo o tom združenie DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS), ktoré prevádzkuje informačný systém DCOM. Momentálne ho využíva vyše 70 percent všetkých samospráv na Slovensku.
Čítaj ďalej















