
22. Novembra 2016 Samospráva
Občania protestujú proti dlhotrvajúcej príprave na výstavbu obchvatu mesta
Ministrovi dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Árpádovi Érsekovi (Most-Híd) odovzdali memorandum, v ktorom ho žiadajú o urýchlenú výstavbu obchvatu, ktorý sa plánuje už niekoľko rokov.
Čítaj ďalej















