Pondelok 25.05.2020
Dnes má meniny 
Urban
°C
10.07.2019 07:25

Trnavská župa vás odvezie na Festival Pohoda 2019


Pohoda BUS - TTSK


Trnavská župa pripravila pre návštevníkov Pohoda Festival 2019 možnosť autobusovej dopravy priamo na festival a späť. Pohodové linky návštevníkov dovezú priamo pred bránu festivalu, čo v deň začiatku festivalu ušetrí čakanie na vjazde v porovnaní s osobným automobilom viac ako o hodinu.


Autobusové spojenie bude realizované z Dunajskej Stredy cez Galantu a Sereď, zo Skalice cez Holíč a Senicu, z Hlohovca cez Piešťany a priamy spoj z Trnavy. Z každého mesta pôjde jeden autobus. Vo štvrtok si tak návštevníci môžu vychutnať festivalovú pohodu už od 16:00 hod. V nedeľu je naplánovaný odchod o 10:30 hod. a to priamo z areálu festivalu z pred hlavného pódia.

Spiatočný lístok na autobus je možné zakúpiť za 5 €. Nákup predplatného spiatočného lístka v jednotnej cene je zabezpečený cez dopravcov Arriva TrnavaSAD Dunajská Streda a SKAND Skalica prostredníctvom rezervácie a zakúpenia si na predajných miestach jednotlivých dopravcov zvoleného regiónu.

Platba je možná v hotovosti alebo dopravnou čipovou kartou. V prípade voľných kapacít je možné zakúpiť si lístok aj priamo v autobuse.

Všetky potrebné informácie sú zverejnené aj na stránke https://www.trnava-vuc.sk/aktuality/z-trnavskeho-kraja-autobusom-na-pohodu/

Autor: (ts-ttsk-Mgr. Jaroslav Vacek)


komentáre
SHOW ALL
podobné
08.08.2018
Bratislavská a Trnavská župa spoločne o doprave
Na dnešnom stretnutí prebrali bratislavský a trnavský župan možnosti spolupráce oboch krajov pri rozvoji verejnej dopravy. Oba kraje spája takmer dvesto kilometrov spoločných hraníc, preto je spoločná koordinácia dopravy a zlepšenie spojenia medzi Bratislavou a Trnavou samozrejmosťou.
viac
25.12.2018
Mesto vyzýva verejnosť, aby predložila návrhy na udelenie mestských ocenení
Samospráva mesta Dunajská Streda sa obracia na verejnosť s výzvou na predloženie návrhov na udelenie mestských ocenení 2019. Návrhy možno podať písomne do 31. januára 2019 na adresu mestského úradu.
viac
09.01.2019
Trnavská župa: Organizácie cestovného ruchu budú postupovať spoločne
Novým impulzom pre cestovný ruch v trnavskej župe je vznik Krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR). Jej úlohou bude podpora propagácie kraja, regionálnych produktov či služieb a podpora malých a stredných podnikateľov.
viac
18.05.2020
Výstavba jedálne na ZŠ na Ulici J. Bottu by mala trvať štrnásť mesiacov
Viac ako rok po tom, ako žiaci základnej školy (ZŠ) na Ulici Jána Bottu v Trnave prišli o možnosť stravovania, začína mesto v areáli školy s výstavbou novej jedálne s kuchyňou.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.87 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.35 %