Nedeľa 25.10.2020
Dnes má meniny 
Aurel
°C
15.07.2018 10:33

Bazény, pláž či WiFi zóna. To všetko budú môcť využiť návštevníci festivalu


The Legits Blast


Už 28. júla roztancuje centrum Slovenska medzinárodný festival The Legits Blast, ktorého sa pravidelne zúčastňujú stovky tanečníkov z celého sveta. Keďže ide o letný festival a k letu bez pochýb patrí voda a zábava, návštevníci sa na deviatom ročníku podujatia môžu tešiť na novú lokalitu.


Festival sa po ôsmich rokoch presúva na novú adresu – kúpalisko Aqualand. Vďaka tomu zažijú milovníci tanca, hip-hopovej hudby a zábavy oveľa festivalovejšiu atmosféru ako kedykoľvek predtým. ,,Areál ponúka pre tanečníkov aj verejnosť niekoľko atrakcií, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každého letného festivalu. Okrem bazénu, v ktorom sa návštevníci festivalu môžu schladiť, majú možnosť zajazdiť si na wakeboarde, vyskúšať tobogány alebo zahrať si obľúbené loptové hry. Veríme, že si všetci odnesú z celého víkendu len tie najkrajšie zážitky,“ informuje za organizátorov Michal Roháč.

Podujatie opäť ponúka možnosť navštíviť vonkajšiu, ale i vnútornú zónu. Kým festivalový OUTDOOR lístok zahŕňa napríklad vstup do zábavnej chill zóny a bazénu, ktorý je Bystričanom známy ako ,,íčko“, tanečné battle v hale A a B budú sprístupnené iba tým návštevníkom, ktorých lístok bude zahŕňať aj INDOOR vstup. Všetci návštevníci festivalu sa už teraz môžu tešiť na vyvrcholenie sobotného programu v podobe večerných koncertov hip-hopových hviezd.

Hudobný program štartuje približne o 20.00 hod. Zlatým klincom koncertov bude šou zoskupenia Das EFX, ktoré sa v plnom zložení na Slovensku predstaví prvýkrát. ,,Celý festival sa snažíme organizovať tak, aby vznikalo čo najmenej obmedzení. Tak ako to však býva pri každom festivale, ani v tomto prípade sa organizácia nezaobíde bez menších limitov. Tieto sa týkajú práve vystúpenia americkej dvojice, ktorá vystúpi na pódium v neskorších večerných hodinách,“ avizuje Michal Roháča dodáva: ,,Keďže ide iba o jeden večer v roku, veríme, že sa u Bystričanov, ktorí žijú v blízkosti kúpaliska stretneme s porozumením celej situácie.“

Koncerty sa už tradične uskutočnia na Orange stage-i. „Orange ako hlavný partner festivalu poskytne návštevníkom okrem koncertných chuťoviek na Orange stage-i opäť aj komfortné technologické zázemie. Tešíme sa na každý ďalší ročník tohto festivalu plného skvelých tanečníkov, dobrej hudby a zábavy. Veríme, že návštevníci atmosféru z neho prenesú prostredníctvom svojich telefónov aj za brány kúpaliska. Všetky „hip-hopové zážitky“ budú môcť zdieľať so svojimi priateľmi vďaka bezplatnému WiFi pripojeniu, ktoré bude spolu so 4G sieťou pripravené na okamžitý „share“ tých najzaujímavejších momentov v reálnom čase,“ povedala Natália Kunická, Brand Activation Manager spoločnosti Orange.

Autor: (ts)


komentáre
SHOW ALL
podobné
01.07.2018
Festival The Legits Blast - headlinerom bude americká legenda
K festivalovej atmosfére patrí už neodmysliteľne kvalitná hudba. Výnimkou nebude ani medzinárodný festival The Legits Blast, ktorý sa v Banskej Bystrici uskutoční v posledný júlový víkend.
viac
20.03.2019
V Prahe si cez predchádzajúci víkend zmerali sily stovky tanečníkov v Breakingu
Hlavné mesto Českej republiky opäť cez víkend ožilo tancom a hudbou. Už po tretíkrát sa v Prahe uskutočnil festival The Legits Blast.
viac
24.06.2019
Spišskú Novú Ves ovládnu živé sochy
Metropola južného Spiša bude už tento víkend hostiť unikátne podujatie, ktoré na Slovensku nemá obdobu. Festival Živé sochy sa v treťom roku svojej existencie premiérovo dostal medzi najlepšie podujatia v Košickom kraji.
viac
15.07.2019
Medzinárodný festival The Legits Blast oslavuje desiate narodeniny
Neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho leta v Banskej Bystrici je aj medzinárodný festival The Legits Blast. Ten už 10 rokov púta pozornosť tanečníkov, ale i návštevníkov z takmer 80 krajín sveta, čím sa radí k podujatiam s najväčším medzinárodným zásahom.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.89 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.86 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.25 %