Streda 28.02.2024
Dnes má meniny 
Zlatica
°C
29.06.2018 08:00

Jedinečná nočná prehliadka históriou mesta Banská Bystrica


Plagát - pozvánka


Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko v spolupráci s partnermi pre vás pripravili originálne podujatie, ktoré sa uskutoční v stredu 4. 7. 2018 vo večerných hodinách v historickom centre mesta. Budete sa báť, budete sa smiať, niečo nové sa dozviete a najmä sa výborne zabavíte.


Významnými udalosťami, ktoré ovplyvnili vývoj nášho mesta, vás budú sprevádzať historické osobnosti, ktoré vás vtiahnu deja – a to doslova. Dostanete sa tiež na miesta, kam bežne vaša noha nevkročí. Nenechajte si ujsť podujatie, aké tu ešte nebolo. Keďže kapacita dvoch vstupov je obmedzená, rezervujte si svoje miesta čo najskôr v predpredaji v Informačnom centre Banská Bystrica. 

Autor: (ts-OOCR Stredné Slovensko)


komentáre
SHOW ALL
podobné
12.06.2019
Kultúrne leto sa začne dňami mesta a ukončí ho Radvanský jarmok
Dni mesta Banská Bystrica, ako už býva zvykom, odštartujú kultúrne leto. Obyvateľom a návštevníkom prinesú vystúpenia miestnych kultúrnych inštitúcií, nádejných domácich kapiel, módnu šou, divadlo i poznatky o banskej histórii.
viac
13.10.2020
Poskytovanie dotácií z rozpočtu má od 15. októbra nové pravidlá
Na poslednom zasadnutí mestského zastupiteľstva (MsZ) poslanci schválili nový návrh všeobecne záväzného nariadenia (VZN) o poskytovaní dotácií z rozpočtu mesta Banská Bystrica, ktoré má nadobudnúť účinnosť 15. októbra.
viac
04.12.2021
Obyvatelia banskobystrickej mestskej časti Iliaš majú po 40 rokoch nový most
Obyvatelia banskobystrickej mestskej časti Iliaš majú po 40 rokoch nový obojsmerný most. TASR o tom informovala hovorkyňa primátora mesta Banská Bystrica Dominika Adamovičová.
viac
29.04.2023
Na konferencii budú hovoriť o podpore mestského rozvoja
V Banskej Bystrici budú hovoriť o otvorenom vládnutí na miestnej úrovni i o podpore mestského rozvoja. Informoval o tom Miroslav Strelec z kancelárie primátora Banskej Bystrice s tým, že konferenciu naplánovali na začiatok mája.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
76.98 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.08 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.94 %