Streda 24.04.2024
Dnes má meniny 
Juraj
°C
26.02.2024 02:05

MAS Žiar vyhlásila súťaž o najkrajšiu fotografiu z regiónu


Ilustračná snímka (TASR)


Miestna akčná skupina (MAS) Žiar vyhlásila siedmy ročník súťaže o najkrajšiu fotografiu z územia, kde pôsobí. Témou súťaže je Môjmu srdcu najbližšie, snímky majú zachytávať prírodu, ľudí, tradície, život či budúcnosť v regióne. Informovala o tom projektová manažérka MAS Žiar Erika Jonasová.


MAS Žiar spája obce Cigeľ, Chrenovec-Brusno, Chvojnica, Jalovec, Kľačno, Lipník, Malá Čausa, Malinová, Nedožery-Brezany, Nitrianske Pravno, Poluvsie, Poruba, Pravenec, Ráztočno, Tužina, Veľká Čausa a mesto Handlová, všetky okres Prievidza.         

Účastníci zašlú MAS Žiar maximálne tri fotografie. Všetky fotografie zverejní MAS Žiar na svojej stránke na sociálnej sieti, o víťazovi súťaže rozhodne hlasovanie verejnosti, ktoré potrvá od 1. do 15. júna.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
09.05.2016
Región Gron motivuje ľudí k vyčisteniu prostredia originálnou súťažou
Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Región Gron vymyslela originálny spôsob ako motivovať ľudí k vyčisteniu svojho okolia. Hlavný týždeň čistenia a brigád prebehne od 9. do 14. mája.
viac
25.08.2016
Cez víkend budú v Tatrách Svište na Plese
Štrbské Pleso bude už šiesty rok po sebe v predposledný prázdninový víkend (27. - 28.8.) patriť rodinám s deťmi. Pripravené sú Svište na Plese, teda dobrodružná rodinná súťaž postavená na športovo–edukatívnom princípe, ktorý má v deťoch prebudiť záujem o pohyb na čerstvom vzduchu a o prírodu.
viac
27.01.2021
Žarnovica vyhlásila súťaž o najkrajšiu zimnú fotografiu
Mesto Žarnovica vyhlásilo súťaž o najkrajšiu zimnú fotografiu určenú pre neprofesionálnych fotografov.
viac
14.06.2022
NSK vyhlásil súťaž o najkrajšiu fotku z regiónu
Až do konca septembra sa môžu profesionálni aj amatérski fotografi zapojiť do súťaže, ktorú vyhlásil Nitriansky samosprávny kraj (NSK) prostredníctvom internetového portálu regionnitra.sk.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.02 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.17 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.81 %